Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom ponad średnio zaawansowany [4024-ANGOB2] Semestr letni 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Anna Łętowska-Mickiewicz
8:15
Lektorat, grupa 63
każdy poniedziałek, 8:15 - 9:45
Sala 124, budynek nr 1351
Małgorzata Maras
8:15
Lektorat, grupa 60
każdy poniedziałek, 8:15 - 9:45
Sala 312, budynek nr 1351
Klara Małowiecka
8:30
Lektorat, grupa 24
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Monika Czerwińska
9:45
Lektorat, grupa 41
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 21, budynek nr 1119
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
9:45
Lektorat, grupa 13
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 1119
Agnieszka Wiloch-Sikorska
10:00
Lektorat, grupa 51
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 130, budynek nr 1351
Julia Halbert
10:00
Lektorat, grupa 47
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 312, budynek nr 1351
Klara Małowiecka
10:15
Lektorat, grupa 25
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Renata Orłowska-Charszlak
11:30
Lektorat, grupa 14
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 1119
Julia Halbert
11:45
Lektorat, grupa 48
każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15
Sala 312, budynek nr 1351
Elżbieta Grzyb
13:15
Lektorat, grupa 38
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 24, budynek nr 1119
Anna Kurtycz
13:15
Lektorat, grupa 32
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 3, budynek nr 1119
Magdalena Richards
13:15
Lektorat, grupa 30
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 6, budynek nr 1119
Elżbieta Grzyb
15:00
Lektorat, grupa 39
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 24, budynek nr 1119
Magdalena Richards
15:00
Lektorat, grupa 31
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 6, budynek nr 1119
Elżbieta Grzyb
16:45
Lektorat, grupa 40
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 24, budynek nr 1119
Anna Kurtycz
16:45
Lektorat, grupa 34
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 3, budynek nr 1119
Wtorek
Urszula Kozyra
8:30
Lektorat, grupa 22
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Agnieszka Czubla
8:30
Lektorat, grupa 20
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Ewa Kościuk
8:30
Lektorat, grupa 5
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 24, budynek nr 4005
Elżbieta Habielska
9:45
Lektorat, grupa 28
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 6, budynek nr 1119
Anna Orzyłowska
10:15
Lektorat, grupa 59
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Sala 2280, budynek nr 3320
Urszula Kozyra
10:15
Lektorat, grupa 23
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Agnieszka Czubla
10:15
Lektorat, grupa 21
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Hanna Kaczmarczyk
11:30
Lektorat, grupa 52
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 112, budynek nr 1227
Elżbieta Habielska
11:30
Lektorat, grupa 29
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 6, budynek nr 1119
Agnieszka Przewłoka
11:30
Lektorat, grupa 6
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Małgorzata Rytelewska
12:00
Lektorat, grupa 56
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala 421, budynek nr 1342
Kinga Kasperczyk-Pliszka
12:00
Lektorat, grupa 8
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala B0.03, budynek nr 3113
Anna Cegiełka
13:15
Lektorat, grupa 35
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 22, budynek nr 1224
Agnieszka Harrison
13:15
Lektorat, grupa 26
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 6, budynek nr 1119
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
13:15
Lektorat, grupa 15
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala D-poddasze, budynek nr 1108
Agnieszka Przewłoka
13:15
Lektorat, grupa 7
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Paweł Ozyra
13:15
Lektorat, grupa 3
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 126, budynek nr 1216
Kinga Kasperczyk-Pliszka
13:45
Lektorat, grupa 9
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala B0.03, budynek nr 3113
Anna Cegiełka
15:00
Lektorat, grupa 36
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 22, budynek nr 1224
Agnieszka Harrison
15:00
Lektorat, grupa 27
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 6, budynek nr 1119
Sylwia Twardo
15:00
Lektorat, grupa 16
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala D-poddasze, budynek nr 1108
Paweł Ozyra
15:00
Lektorat, grupa 4
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 126, budynek nr 1216
Magdalena Dębowska
16:45
Lektorat, grupa 46
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 4, budynek nr 1119
Małgorzata Rytelewska
16:45
Lektorat, grupa 37
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 22, budynek nr 1224
Środa
Krzysztof Zabłocki
8:00
Lektorat, grupa 17
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 24, budynek nr 1119
Sylwia Twardo
8:00
Lektorat, grupa 16
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 1119
Agnieszka Wiloch-Sikorska
8:15
Lektorat, grupa 50
każda środa, 8:15 - 9:45
Sala 130, budynek nr 1351
Klara Małowiecka
8:30
Lektorat, grupa 24
każda środa, 8:30 - 10:00
Krzysztof Zabłocki
9:45
Lektorat, grupa 18
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 24, budynek nr 1119
Klara Małowiecka
10:15
Lektorat, grupa 25
każda środa, 10:15 - 11:45
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
11:30
Lektorat, grupa 15
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 1119
Kinga Kasperczyk-Pliszka
12:00
Lektorat, grupa 8
każda środa, 12:00 - 13:30
Sala B0.03, budynek nr 3113
Waldemar Sikorski
12:30
Lektorat, grupa 11
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala 1135, budynek nr 3105
Anna Kurtycz
13:15
Lektorat, grupa 32
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 3, budynek nr 1119
Kinga Kasperczyk-Pliszka
13:45
Lektorat, grupa 9
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala B0.03, budynek nr 3113
Waldemar Sikorski
14:15
Lektorat, grupa 11
każda środa, 14:15 - 15:45
Sala 1135, budynek nr 3105
Krzysztof Wideryński
15:00
Lektorat, grupa 44
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 22, budynek nr 1224
Anna Kurtycz
16:45
Lektorat, grupa 34
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 3, budynek nr 1119
Czwartek
Agnieszka Wiloch-Sikorska
8:15
Lektorat, grupa 50
każdy czwartek, 8:15 - 9:45
Sala 130, budynek nr 1351
Urszula Kozyra
8:30
Lektorat, grupa 22
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Agnieszka Czubla
8:30
Lektorat, grupa 20
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Ewa Kościuk
8:30
Lektorat, grupa 5
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sala 24, budynek nr 4005
Elżbieta Habielska
9:45
Lektorat, grupa 28
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 6, budynek nr 1119
Małgorzata Rytelewska
10:15
Lektorat, grupa 56
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Sala 421, budynek nr 1342
Urszula Kozyra
10:15
Lektorat, grupa 23
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Agnieszka Czubla
10:15
Lektorat, grupa 21
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Elżbieta Habielska
11:30
Lektorat, grupa 29
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 6, budynek nr 1119
Kinga Kasperczyk-Pliszka
11:30
Lektorat, grupa 19
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 1.10, budynek nr 1109
Agnieszka Przewłoka
11:30
Lektorat, grupa 6
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Anna Cegiełka
13:15
Lektorat, grupa 35
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 22, budynek nr 1224
Magdalena Richards
13:15
Lektorat, grupa 30
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 24, budynek nr 1119
Agnieszka Harrison
13:15
Lektorat, grupa 26
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 3, budynek nr 1119
Agnieszka Przewłoka
13:15
Lektorat, grupa 7
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Paweł Ozyra
13:15
Lektorat, grupa 3
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 126, budynek nr 1216
Anna Orzyłowska
14:15
Lektorat, grupa 59
każdy czwartek, 14:15 - 15:45
Sala B0.02, budynek nr 3113
Anna Cegiełka
15:00
Lektorat, grupa 36
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 22, budynek nr 1224
Magdalena Richards
15:00
Lektorat, grupa 31
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 24, budynek nr 1119
Agnieszka Harrison
15:00
Lektorat, grupa 27
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 3, budynek nr 1119
Paweł Ozyra
15:00
Lektorat, grupa 4
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 126, budynek nr 1216
Małgorzata Rytelewska
16:45
Lektorat, grupa 37
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 22, budynek nr 1224
Piątek
Krzysztof Zabłocki
8:00
Lektorat, grupa 17
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 4, budynek nr 1120
Anna Łętowska-Mickiewicz
8:15
Lektorat, grupa 63
każdy piątek, 8:15 - 9:45
Sala 124, budynek nr 1351
Małgorzata Maras
8:15
Lektorat, grupa 60
każdy piątek, 8:15 - 9:45
Sala 312, budynek nr 1351
Waldemar Sikorski
8:15
Lektorat, grupa 12
każdy piątek, 8:15 - 9:45
Sala 1130, budynek nr 3105
Julia Halbert
8:25
Lektorat, grupa 47
każdy piątek, 8:25 - 9:55
Sala 312, budynek nr 1351
Monika Czerwińska
9:45
Lektorat, grupa 41
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 1119
Krzysztof Zabłocki
9:45
Lektorat, grupa 18
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 4, budynek nr 1120
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
9:45
Lektorat, grupa 13
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala D-poddasze, budynek nr 1108
Julia Halbert
10:00
Lektorat, grupa 48
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 312, budynek nr 1351
Waldemar Sikorski
10:00
Lektorat, grupa 12
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 1130, budynek nr 3105
Hanna Kaczmarczyk
11:30
Lektorat, grupa 52
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 112, budynek nr 1227
Magdalena Dębowska
11:30
Lektorat, grupa 46
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 22, budynek nr 1224
Kinga Kasperczyk-Pliszka
11:30
Lektorat, grupa 19
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 1.10, budynek nr 1109
Renata Orłowska-Charszlak
11:30
Lektorat, grupa 14
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala D-poddasze, budynek nr 1108
Agnieszka Wiloch-Sikorska
11:45
Lektorat, grupa 51
każdy piątek, 11:45 - 13:15
Sala 130, budynek nr 1351
Elżbieta Grzyb
13:15
Lektorat, grupa 38
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 3, budynek nr 1119
Krzysztof Wideryński
15:00
Lektorat, grupa 44
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 22, budynek nr 1224
Elżbieta Grzyb
15:00
Lektorat, grupa 39
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 6, budynek nr 1119
Elżbieta Grzyb
16:45
Lektorat, grupa 40
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala 6, budynek nr 1119
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 1108 — Budynek Pomuzealny
- 1109 — Budynek Szkoły Głównej
- 1119 — Budynek Szkoły Języków Obcych
- 1120 — Szpital Św. Rocha - Polonistyka
- 1216 — Pałac Czetwertyńskich
- 1224 — Pałac Zamojskich - Nowy Świat 69
- 1227 — Budynek Dydaktyczny - Karowa 18
- 1342 — Budynek Dydaktyczny - Stawki 5/7
- 1351 — Budynek Dydaktyczny - Mokotowska 16/20
- 3105 — Gmach Wydziału Geologii - Żwirki i Wigury 93
- 3113 — W.Fizyki budynek A i B CeNT II - Pasteura 5
- 3320 — Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2
- 4005 — Budynek Dydaktyczny - Podchorążych 20