Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom zaawansowany [4024-ANGOC1] Semestr zimowy 2021/22
Ustawienia planu
Poniedziałek
Urszula Muchalska
9:45
Lektorat, grupa 9
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala C 410, budynek nr 2035
Urszula Muchalska
11:30
Lektorat, grupa 10
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala C 410, budynek nr 2035
Emma Beswick
13:15
Lektorat, grupa 25
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 204 A, budynek nr 1227
Dorota Jurczyk
19:30
Lektorat, grupa 24
każdy poniedziałek, 19:30 - 21:00
Sala 421, budynek nr 1342
Wtorek
Katarzyna Michałowska
8:00
Lektorat, grupa 14
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 1119
Katarzyna Michałowska
9:45
Lektorat, grupa 15
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 1119
Krzysztof Wideryński
9:45
Lektorat, grupa 6
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Ekaterina Bunina-Breś
9:45
Lektorat, grupa 5
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C 405, budynek nr 2035
Sławomir Maskiewicz
9:45
Lektorat, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 22, budynek nr 1224
Małgorzata Rytelewska
10:15
Lektorat, grupa 23
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Sala 421, budynek nr 1342
Joanna Pawlak-Radzimińska
10:15
Lektorat, grupa 13
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Katarzyna Michałowska
11:30
Lektorat, grupa 16
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 1119
Krzysztof Wideryński
11:30
Lektorat, grupa 7
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sławomir Maskiewicz
11:30
Lektorat, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 22, budynek nr 1224
Marta Franciszkiewicz
13:15
Lektorat, grupa 19
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 24, budynek nr 1119
Magdalena Dębowska
13:15
Lektorat, grupa 17
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 4, budynek nr 1119
Krzysztof Wideryński
13:15
Lektorat, grupa 8
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sylwia Twardo
15:00
Lektorat, grupa 22
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala E, budynek nr 1108
Marta Franciszkiewicz
15:00
Lektorat, grupa 20
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 24, budynek nr 1119
Magdalena Dębowska
15:00
Lektorat, grupa 18
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 4, budynek nr 1119
Renata Zdunek
15:00
Lektorat, grupa 11
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala Zdalna, budynek nr 1119
Marta Franciszkiewicz
16:45
Lektorat, grupa 21
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 24, budynek nr 1119
Renata Zdunek
16:45
Lektorat, grupa 12
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala Zdalna, budynek nr 1119
Środa
Sylwia Twardo
8:00
Lektorat, grupa 22
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 1119
Ewa Górczyńska
8:00
Lektorat, grupa 3
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 6, budynek nr 1119
Urszula Muchalska
9:45
Lektorat, grupa 9
każda środa, 9:45 - 11:15
Ewa Górczyńska
9:45
Lektorat, grupa 4
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 6, budynek nr 1119
Urszula Muchalska
11:30
Lektorat, grupa 10
każda środa, 11:30 - 13:00
Czwartek
Katarzyna Michałowska
8:00
Lektorat, grupa 14
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 1119
Katarzyna Michałowska
9:45
Lektorat, grupa 15
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 1119
Krzysztof Wideryński
9:45
Lektorat, grupa 6
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala C 405, budynek nr 2035
Ekaterina Bunina-Breś
9:45
Lektorat, grupa 5
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sławomir Maskiewicz
9:45
Lektorat, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 22, budynek nr 1224
Małgorzata Rytelewska
10:15
Lektorat, grupa 23
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Sala 421, budynek nr 1342
Joanna Pawlak-Radzimińska
10:15
Lektorat, grupa 13
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Sala B0.02, budynek nr 3113
Katarzyna Michałowska
11:30
Lektorat, grupa 16
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 1119
Krzysztof Wideryński
11:30
Lektorat, grupa 7
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala C 405, budynek nr 2035
Sławomir Maskiewicz
11:30
Lektorat, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 22, budynek nr 1224
Krzysztof Wideryński
13:15
Lektorat, grupa 8
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala C 405, budynek nr 2035
Renata Zdunek
15:00
Lektorat, grupa 11
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 22, budynek nr 1224
Renata Zdunek
16:45
Lektorat, grupa 12
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 22, budynek nr 1224
Dorota Jurczyk
19:30
Lektorat, grupa 24
każdy czwartek, 19:30 - 21:00
Sala 421, budynek nr 1342
Piątek
Magdalena Dębowska
8:00
Lektorat, grupa 17
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 22, budynek nr 1224
Ewa Górczyńska
8:00
Lektorat, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 6, budynek nr 1119
Emma Beswick
9:45
Lektorat, grupa 25
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala Zdalna, budynek nr 1119
Magdalena Dębowska
9:45
Lektorat, grupa 18
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 22, budynek nr 1224
Ewa Górczyńska
9:45
Lektorat, grupa 4
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 6, budynek nr 1119
Marta Franciszkiewicz
13:15
Lektorat, grupa 19
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 24, budynek nr 1119
Marta Franciszkiewicz
15:00
Lektorat, grupa 20
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 24, budynek nr 1119
Marta Franciszkiewicz
16:45
Lektorat, grupa 21
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala 24, budynek nr 1119
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: