| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | 8:00, gr.14 Lektorat (3 bud.1119), Katarzyna Michałowska | | 8:00, gr.22 Lektorat (3 bud.1119), Sylwia Twardo | 8:00, gr.3 Lektorat (6 bud.1119), Ewa Górczyńska | | 8:00, gr.14 Lektorat (3 bud.1119), Katarzyna Michałowska | | 8:00, gr.17 Lektorat (22 bud.1224), Magdalena Dębowska | 8:00, gr.3 Lektorat (6 bud.1119), Ewa Górczyńska | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, gr.9 Lektorat (s.C 410 bud.2035), Urszula Muchalska | | 9:45, gr.15 Lektorat (3 bud.1119), Katarzyna Michałowska | 9:45, gr.6 Lektorat (sala nieznana), Krzysztof Wideryński | 9:45, gr.5 Lektorat (s.C 405 bud.2035), Ekaterina Bunina-Breś | 9:45, gr.1 Lektorat (22 bud.1224), Sławomir Maskiewicz | | | | 9:45, gr.9 Lektorat (sala nieznana), Urszula Muchalska | 9:45, gr.4 Lektorat (6 bud.1119), Ewa Górczyńska | | 9:45, gr.15 Lektorat (3 bud.1119), Katarzyna Michałowska | 9:45, gr.6 Lektorat (s.C 405 bud.2035), Krzysztof Wideryński | 9:45, gr.5 Lektorat (sala nieznana), Ekaterina Bunina-Breś | 9:45, gr.1 Lektorat (22 bud.1224), Sławomir Maskiewicz | | | | 9:45, gr.25 Lektorat (s.Zdalna bud.1119), Emma Beswick | 9:45, gr.18 Lektorat (22 bud.1224), Magdalena Dębowska | 9:45, gr.4 Lektorat (6 bud.1119), Ewa Górczyńska | |
|
|
10:00 | | | | | | | | | |
|
|
| 10:15, gr.23 Lektorat (421 bud.1342), Małgorzata Rytelewska | 10:15, gr.13 Lektorat (sala nieznana), Joanna Pawlak-Radzimińska | | | 10:15, gr.23 Lektorat (421 bud.1342), Małgorzata Rytelewska | 10:15, gr.13 Lektorat (s.B0.02 bud.3113), Joanna Pawlak-Radzimińska | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | | | | |
|
|
11:30, gr.10 Lektorat (s.C 410 bud.2035), Urszula Muchalska | | 11:30, gr.2 Lektorat (22 bud.1224), Sławomir Maskiewicz | 11:30, gr.7 Lektorat (sala nieznana), Krzysztof Wideryński | 11:30, gr.16 Lektorat (3 bud.1119), Katarzyna Michałowska | | | 11:30, gr.10 Lektorat (sala nieznana), Urszula Muchalska | | 11:30, gr.16 Lektorat (3 bud.1119), Katarzyna Michałowska | 11:30, gr.7 Lektorat (s.C 405 bud.2035), Krzysztof Wideryński | 11:30, gr.2 Lektorat (22 bud.1224), Sławomir Maskiewicz | | | |
|
|
| | | | | | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, gr.25 Lektorat (204 A bud.1227), Emma Beswick | | 13:15, gr.19 Lektorat (24 bud.1119), Marta Franciszkiewicz | 13:15, gr.17 Lektorat (4 bud.1119), Magdalena Dębowska | 13:15, gr.8 Lektorat (sala nieznana), Krzysztof Wideryński | | | 13:15, gr.8 Lektorat (s.C 405 bud.2035), Krzysztof Wideryński | | 13:15, gr.19 Lektorat (24 bud.1119), Marta Franciszkiewicz | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | 15:00, gr.22 Lektorat (s.E bud.1108), Sylwia Twardo | 15:00, gr.20 Lektorat (24 bud.1119), Marta Franciszkiewicz | 15:00, gr.18 Lektorat (4 bud.1119), Magdalena Dębowska | 15:00, gr.11 Lektorat (s.Zdalna bud.1119), Renata Zdunek | | | 15:00, gr.11 Lektorat (22 bud.1224), Renata Zdunek | | 15:00, gr.20 Lektorat (24 bud.1119), Marta Franciszkiewicz | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 16:45, gr.21 Lektorat (24 bud.1119), Marta Franciszkiewicz | 16:45, gr.12 Lektorat (s.Zdalna bud.1119), Renata Zdunek | | | 16:45, gr.12 Lektorat (22 bud.1224), Renata Zdunek | | 16:45, gr.21 Lektorat (24 bud.1119), Marta Franciszkiewicz | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:30, gr.24 Lektorat (421 bud.1342), Dorota Jurczyk | | | | 19:30, gr.24 Lektorat (421 bud.1342), Dorota Jurczyk | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
21:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|