Język angielski specjalistyczny dla WOS [4100-3SJASDWOSO]
Semestr zimowy 2025/26
Konwersatorium,
grupa nr 1
| Przedmiot: | Język angielski specjalistyczny dla WOS [4100-3SJASDWOSO] | ||||||||||||||||
| Zajęcia: |
Semestr zimowy 2025/26 [2025Z]
(w trakcie)
Konwersatorium [KON], grupa nr 1 [pozostałe grupy] |
||||||||||||||||
|
Termin i miejsce:
|
co drugi piątek (nieparzyste), 9:45 - 11:15
sala 217 Budynek Dydaktyczny "Ksawerów" - Niepodległości 22 jaki jest adres?
Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.
|
||||||||||||||||
|
Terminy najbliższych spotkań:
Kliknij w datę by zobaczyć tygodniowy plan z zaznaczonym spotkaniem. |
Część spotkań jest ukryta - pokaż terminy wszystkich spotkań.
|
||||||||||||||||
| Liczba osób w grupie: | 14 | ||||||||||||||||
| Limit miejsc: | (brak danych) | ||||||||||||||||
| Zaliczenie: | Zaliczenie na ocenę | ||||||||||||||||
| Prowadzący: | Anna Żarnotal | ||||||||||||||||
| Literatura: |
English for Business and Politics - Dagmara Świda English Vocabulary in Use Advanced (second edition) - Michael McCarthy, Felicity O'Dell Wiedza o Społeczeństwie, podręcznik - Piotr Krzesicki, Piotr Kur, Małgorzata Poręba Dziś i Jutro, podręcznik do Wiedzy o Społeczeństwie dla szkoły podstawowej - Iwona Janicka, Arkadiusz Janicki, Aleksandra Kucia-Maćkowska, Tomasz Maćkowski źródła internetowe |
||||||||||||||||
| Zakres tematów: |
Tematy omawiane w semestrze trzecim:
|
||||||||||||||||
| Metody dydaktyczne: |
Na zajęciach studenci pracują indywidualnie, w parach i w grupach. Metody aktywizujące studentów:
Wszystkie metody nauczania użyte na zajęciach mają na celu pokazanie ich efektywności w praktyce zawodu nauczyciela. |
||||||||||||||||
| Metody i kryteria oceniania: |
Przedmiot kończy się zaliczeniem na ocenę. Warunkiem koniecznym do uzyskania zaliczenia jest obecność i aktywne uczestniczenie w zajęciach. Dopuszcza się jedną nieobecność w semestrze. Na ocenę końcową składają się:
Obowiązująca skala ocen: 99 - 100% - 5! 93 - 98% - 5 87 - 92% - 4+ 77 - 86% - 4 71 - 76% - 3+ 60 - 70% - 3 59 - 31% - 2 30 - 0% - NK Minimum wymagane do uzyskania oceny: 60%. |
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Warszawski.