Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Przedmioty obowiązkowe dla II roku matematyki
Semestr letni 2020/21

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2020/21 - Semestr letni 2020/21 - Semestr zimowy 2021/22 - Semestr letni 2021/22

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.1
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Wykład (5440), Rafał Latała
8:30, gr.1
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok *) - Wykład (5870), Krzysztof Oleszkiewicz
8:30, gr.4
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Równania różniczkowe zwyczajne z laboratorium (2042) - Konrad Sakowski
8:30, gr.3
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Równania różniczkowe zwyczajne z laboratorium (2042) - Konrad Sakowski
8:30, gr.4
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3150), Rafał Meller
8:30, gr.3
Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Bohdan Petraszczuk
8:30, gr.2
Równania różniczkowe zwyczajne z laboratorium - Ćwiczenia (3250), Konrad Sakowski
8:30, gr.2
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Witold Bednorz
8:30, gr.1
Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Ćwiczenia (3120), Tomasz Piasecki
8:30, gr.1
Równania różniczkowe zwyczajne z laboratorium - Ćwiczenia (3220), Piotr Kowalczyk
8:30, gr.6
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3150), Katarzyna Pietruska-Pałuba
8:30, gr.4
Matematyka obliczeniowa (potok 1) - Ćwiczenia (3220), Leszek Plaskota
8:30, gr.1
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok *) - Ćwiczenia (3140), Krzysztof Oleszkiewicz
8:30, gr.1
Matematyka obliczeniowa (potok 1) - Ćwiczenia (5070), Leszek Marcinkowski
8:30, gr.1
Matematyka obliczeniowa* - Ćwiczenia (3120), Leszek Plaskota
8:30, gr.6
Matematyka obliczeniowa (potok 1) - Ćwiczenia (5840), Paweł Siedlecki
8:30, gr.2
Matematyka obliczeniowa (potok 1) - Ćwiczenia (2280), Przemysław Kiciak
9:00
10:00
10:15, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Maciej Borodzik
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3120), Przemysław Ohrysko
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok *) - Ćwiczenia (3220), Michał Jóźwikowski
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3150), Radosław Adamczak
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa I (potok *) - Ćwiczenia (3250), Krzysztof Oleszkiewicz
10:15, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3150), Witold Bednorz
10:15, gr.6
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Katarzyna Pietruska-Pałuba
10:15, gr.3
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3320), Krzysztof Oleszkiewicz
10:15, gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3220), Michał Jóźwikowski
10:15, gr.5
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Marcin Bobieński
10:15, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3120), Michał Krych
10:15, gr.4
Równania różniczkowe zwyczajne z laboratorium - Ćwiczenia (3150), Marcin Choiński
10:15, gr.4
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3120), Tomasz Piasecki
10:15, gr.3
Równania różniczkowe zwyczajne z laboratorium - Ćwiczenia (4050), Konrad Sakowski
10:15, gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Równania różniczkowe zwyczajne z laboratorium (2042) - Piotr Krzyżanowski
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Ćwiczenia (3120), Tomasz Piasecki
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Równania różniczkowe zwyczajne z laboratorium (2042) - Piotr Krzyżanowski
10:15, gr.6
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3120), Tomasz Maszczyk
10:15, gr.5
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3160), Stanisław Cichomski
10:15, gr.4
Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Ćwiczenia (3150), Maja Szlenk
10:15, gr.3
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Krzysztof Oleszkiewicz
10:15, gr.2
Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Maciej Borodzik
10:15, gr.5
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (1770), Marcin Bobieński
10:15, gr.4
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Tomasz Piasecki
10:15, gr.1
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3240), Radosław Adamczak
10:15, gr.1
Analiza matematyczna II.2 (potok *) - Ćwiczenia (3130), Michał Jóźwikowski
10:15, gr.8
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Matematyka obliczeniowa (potok 1) - Laboratorium (2042), Michał Wichrowski
10:15, gr.3
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Matematyka obliczeniowa (potok 1) - Laboratorium (3045), Leszek Marcinkowski
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Matematyka obliczeniowa* - Laboratorium (3045), Leszek Plaskota
10:15, gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Matematyka obliczeniowa (potok 1) - Laboratorium (2043), Przemysław Kiciak
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Matematyka obliczeniowa (potok 1) - Laboratorium (2043), Leszek Marcinkowski
10:15, gr.5
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Matematyka obliczeniowa (potok 1) - Laboratorium (3043), Paweł Siedlecki
10:15, gr.6
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Matematyka obliczeniowa (potok 1) - Laboratorium (3043), Paweł Siedlecki
10:15, gr.7
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Matematyka obliczeniowa (potok 1) - Laboratorium (2042), Michał Wichrowski
11:00
12:00
12:15, gr.5
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3170), Stanisław Cichomski
12:15, gr.3
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Ćwiczenia (3320), Bohdan Petraszczuk
12:15, gr.4
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Ćwiczenia (3320), Maja Szlenk
12:15, gr.4
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3170), Rafał Meller
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Wykład (4420), Marek Bodnar
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.2 (potok *) - Wykład (5870), Paweł Goldstein
12:15, gr.1
Matematyka obliczeniowa* - Wykład (5050), Leszek Plaskota
12:15, gr.1
Matematyka obliczeniowa (potok 1) - Wykład (4420), Przemysław Kiciak
12:15, gr.4
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Matematyka obliczeniowa (potok 1) - Laboratorium (3045), Leszek Plaskota
12:15, gr.3
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Michał Jóźwikowski
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3120), Przemysław Ohrysko
12:15, gr.8
Matematyka obliczeniowa (potok 1) - Ćwiczenia (3170), Michał Wichrowski
12:15, gr.5
Matematyka obliczeniowa (potok 1) - Ćwiczenia (2270), Paweł Siedlecki
12:15, gr.7
Matematyka obliczeniowa (potok 1) - Ćwiczenia (3260), Leszek Plaskota
12:15, gr.3
Matematyka obliczeniowa (potok 1) - Ćwiczenia (3230), Leszek Marcinkowski
13:00
14:00
14:15, gr.1
Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Wykład (4420), Piotr Mucha
14:15, gr.1
Równania różniczkowe zwyczajne z laboratorium - Wykład (3320), Piotr Kowalczyk
14:15, gr.2
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (4070), Michał Krych
14:15, gr.6
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (2280), Tomasz Maszczyk
15:00
16:00

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2