Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Przedmioty obowiązkowe dla II roku matematyki
Semestr zimowy 2022/23

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2021/22 - Semestr letni 2021/22 - Semestr zimowy 2022/23 - Semestr letni 2022/23

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.4
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (s.P113 bud.3211), Karol Szumiło
8:30, gr.5
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (s.P113 bud.3211), Jerzy Matczuk
8:30, gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (4070 bud.3320), Wojciech Politarczyk
8:30, gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (4070 bud.3320), Jerzy Matczuk
8:30, gr.5
Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3140 bud.3320), Jerzy Matczuk
8:30, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3160 bud.3320)
8:30, gr.4
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (s.P113 bud.3211), Karol Szumiło
8:30, gr.3
Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (s.P116 bud.3211), Paweł Traczyk
8:30, gr.2
Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (s.P114 bud.3211), Jerzy Matczuk
8:30, gr.2
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (2016 bud.3105)
8:30, gr.7
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3140 bud.3320), Sławomir Kolasiński
9:00
10:00
10:15, gr.1
Algebra I (potok *) - Ćwiczenia (3120 bud.3320), Łukasz Kubat
10:15, gr.7
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (s.P116 bud.3211), Sławomir Kolasiński
10:15, gr.6
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (s.P102 bud.3211)
10:15, gr.3
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (s.P113 bud.3211), Marcin Moszyński
10:15, gr.2
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3150 bud.3320), Tomasz Piasecki
10:15, gr.1
Topologia I (potok *) - Wykład (4050 bud.3320), Witold Marciszewski
10:15, gr.1
Topologia I (potok 1) - Wykład (3180 bud.3320), Stanisław Betley
10:15, gr.5
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (s.P116 bud.3211), Paweł Traczyk
10:15, gr.1
Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (s.P104a bud.3211), Agnieszka Bodzenta-Skibińska
10:15, gr.1
Topologia I (potok *) - Ćwiczenia (1130 bud.3105), Witold Marciszewski
10:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (s.P113 bud.3211)
10:15, gr.4
Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (2016 bud.3105)
10:15, gr.3
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (5050 bud.3320), Marcin Moszyński
10:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Ćwiczenia (1130 bud.3105), Piotr Mormul
10:15, gr.1
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3140 bud.3320), Magdalena Zielenkiewicz
11:00
12:00
12:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (s.P113 bud.3211), Agnieszka Bodzenta-Skibińska
12:15, gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (s.P113 bud.3211)
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Wykład (3180 bud.3320), Marta Szumańska
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Wykład (s.P104b bud.3211), Marcin Bobieński
12:15, gr.1
Algebra I (potok 1) - Wykład (3180 bud.3320), Jan Okniński
12:15, gr.1
Algebra I (potok *) - Wykład (s.P114 bud.3211), Zbigniew Marciniak
12:15, gr.5
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (s.P104a bud.3211), Marta Szumańska
12:15, gr.4
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (2100 bud.3320), Waldemar Pompe
12:15, gr.3
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3170 bud.3320), Wojciech Politarczyk
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Wykład (1130 bud.3105), Marcin Bobieński
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Wykład (3180 bud.3320), Marta Szumańska
13:00
14:00
14:15, gr.5
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (s.P102 bud.3211), Marta Szumańska
14:15, gr.5
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (2070 bud.3320), Paweł Traczyk
14:15, gr.4
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (5070 bud.3320), Waldemar Pompe
14:15, gr.4
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3170 bud.3320)
14:15, gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (2070 bud.3320), Paweł Traczyk
14:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Ćwiczenia (s.P104b bud.3211), Piotr Mormul
14:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3170 bud.3320), Magdalena Zielenkiewicz
14:15, gr.6
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3170 bud.3320), Stanisław Betley
14:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok *) - Ćwiczenia (s.P114 bud.3211), Łukasz Kubat
14:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok *) - Ćwiczenia (s.P114 bud.3211), Witold Marciszewski
14:15, gr.6
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (1130 bud.3105)
14:15, gr.2
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (1016 bud.3105), Tomasz Piasecki
15:00
16:00
16:15, gr.6
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (1016 bud.3105), Stanisław Betley
17:00
18:00

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: