Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Różnorodność biologiczna 1400-111RB
Plan zajęć - Semestr zimowy 2020/21

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2022/23 - Semestr zimowy 2021/22

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-10-19 - 2020-10-25  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
10:00
10:15, gr.2
Ćwiczenia (55A), Piotr Bernatowicz, Iwona Jasser, Julia Pawłowska, Marta Wrzosek, Anna Karnkowska, Łukasz Banasiak, Piotr Bębas, Paweł Koperski, Małgorzata Waksmundzka, Aleksandra Skawina, Marta Polańska, Katarzyna Szczepańska, Elżbieta Fuszara, Anna Bajer, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Marcin Zych, Katarzyna Roguz, Małgorzata Stpiczyńska
10:15, gr.4
Ćwiczenia (55A), Julia Pawłowska, Iwona Jasser, Piotr Bernatowicz, Marta Wrzosek, Bożena Zakryś, Anna Karnkowska, Łukasz Banasiak, Piotr Bębas, Paweł Koperski, Małgorzata Waksmundzka, Aleksandra Skawina, Marta Polańska, Katarzyna Szczepańska, Anna Bajer, Elżbieta Fuszara, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Małgorzata Stpiczyńska, Marcin Zych, Katarzyna Roguz
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
15:30, gr.1
Ćwiczenia (55A), Piotr Bernatowicz, Julia Pawłowska, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Marta Wrzosek, Piotr Bębas, Małgorzata Waksmundzka, Katarzyna Szczepańska, Marta Polańska, Paweł Koperski, Aleksandra Skawina, Elżbieta Fuszara, Anna Bajer, Łukasz Banasiak, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Katarzyna Roguz, Małgorzata Stpiczyńska, Marcin Zych
15:30, gr.3
Ćwiczenia (55A), Piotr Bernatowicz, Julia Pawłowska, Iwona Jasser, Marta Wrzosek, Anna Karnkowska, Łukasz Banasiak, Piotr Bębas, Paweł Koperski, Małgorzata Waksmundzka, Aleksandra Skawina, Marta Polańska, Katarzyna Szczepańska, Elżbieta Fuszara, Anna Bajer, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Katarzyna Roguz, Małgorzata Stpiczyńska, Marcin Zych
15:30, gr.5
Ćwiczenia (55A), Julia Pawłowska, Piotr Bernatowicz, Iwona Jasser, Marta Wrzosek, Anna Karnkowska, Łukasz Banasiak, Piotr Bębas, Paweł Koperski, Małgorzata Waksmundzka, Aleksandra Skawina, Marta Polańska, Katarzyna Szczepańska, Anna Bajer, Elżbieta Fuszara, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Roguz, Marcin Zych
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1