Plan zajęć przedmiotu Standardowe techniki diagnostyczne [2500-PL-PS-OB2L-5] Semestr letni 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
Dominika Żarnecka
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 303, budynek nr 1342
Dominika Żarnecka
10:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Sala 303, budynek nr 1342
Wojciech Waleriańczyk
12:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 408, budynek nr 1342
Agnieszka Łyś
17:45
Ćwiczenia, grupa 15
każdy poniedziałek, 17:45 - 19:15
Sala 98, budynek nr 1342
Agnieszka Łyś
19:30
Ćwiczenia, grupa 16
każdy poniedziałek, 19:30 - 21:00
Sala 98, budynek nr 1342
Wtorek
Małgorzata Sobol
12:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala 303, budynek nr 1342
Paulina Olszak, Małgorzata Sobol
13:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala 407, budynek nr 1342
Maria Leniarska, Paulina Olszak
16:00
Ćwiczenia, grupa 17
każdy wtorek, 16:00 - 17:30
Sala 407, budynek nr 1342
Marcin Rzeszutek
17:45
Ćwiczenia, grupa 18
każdy wtorek, 17:45 - 19:15
Sala 92, budynek nr 1342
Środa
Krzysztof Fronczyk
10:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 10:15 - 11:45
Sala 406, budynek nr 1342
Michał Chruszczewski
12:00
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 12:00 - 13:30
Sala 406, budynek nr 1342
Michał Chruszczewski
13:45
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala 8, budynek nr 1342
Michał Chruszczewski
16:00
Ćwiczenia, grupa 19
każda środa, 16:00 - 17:30
Sala 8, budynek nr 1342
Maria Leniarska
17:45
Ćwiczenia, grupa 20
każda środa, 17:45 - 19:15
Sala 92, budynek nr 1342
Czwartek
Krzysztof Fronczyk
8:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sala 303, budynek nr 1342
Krzysztof Fronczyk
10:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Sala 303, budynek nr 1342
Piotr Kałowski
17:45
Ćwiczenia, grupa 21
każdy czwartek, 17:45 - 19:15
Sala 98, budynek nr 1342
Piotr Kałowski
19:30
Ćwiczenia, grupa 22
każdy czwartek, 19:30 - 21:00
Sala 93, budynek nr 1342
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Dydaktyczny - Stawki 5/7