Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom zaawansowany [4024-ANGOC1] Semestr letni 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Urszula Muchalska
8:30
Lektorat, grupa 9
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Urszula Muchalska
10:15
Lektorat, grupa 10
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Renata Zdunek
11:30
Lektorat, grupa 23
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 400, budynek nr 1227
Dorota Jurczyk
19:30
Lektorat, grupa 25
każdy poniedziałek, 19:30 - 21:00
Sala 404, budynek nr 1342
Wtorek
Sławomir Maskiewicz
8:00
Lektorat, grupa 14
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 22, budynek nr 1224
Monika Takeuchi
8:00
Lektorat, grupa 11
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 1119
Tomasz Krasowski
8:30
Lektorat, grupa 6
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sławomir Maskiewicz
9:45
Lektorat, grupa 15
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 22, budynek nr 1224
Monika Takeuchi
9:45
Lektorat, grupa 12
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 1119
Małgorzata Rytelewska
10:15
Lektorat, grupa 26
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Sala 421, budynek nr 1342
Tomasz Krasowski
10:15
Lektorat, grupa 7
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Ekaterina Bunina-Breś
10:15
Lektorat, grupa 5
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Joanna Pawlak-Radzimińska
10:15
Lektorat, grupa 4
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Sala B0.02, budynek nr 3113
Sławomir Maskiewicz
11:30
Lektorat, grupa 16
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 22, budynek nr 1224
Monika Takeuchi
11:30
Lektorat, grupa 13
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 1119
Tomasz Krasowski
12:00
Lektorat, grupa 8
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Magdalena Dębowska
13:15
Lektorat, grupa 20
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 4, budynek nr 1119
Magdalena Dębowska
15:00
Lektorat, grupa 21
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 4, budynek nr 1119
Renata Zdunek
15:00
Lektorat, grupa 1
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Renata Zdunek
16:45
Lektorat, grupa 2
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Środa
Ewa Górczyńska
8:00
Lektorat, grupa 18
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 6, budynek nr 1119
Małgorzata Rytelewska
8:30
Lektorat, grupa 24
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 98, budynek nr 1342
Urszula Muchalska
8:30
Lektorat, grupa 9
każda środa, 8:30 - 10:00
Urszula Muchalska
9:15
Lektorat, grupa 10
każda środa, 9:15 - 11:45
Ewa Górczyńska
9:45
Lektorat, grupa 19
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 6, budynek nr 1119
Małgorzata Rytelewska
10:15
Lektorat, grupa 24
każda środa, 10:15 - 11:45
Sala 98, budynek nr 1342
Renata Zdunek
11:30
Lektorat, grupa 23
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 400, budynek nr 1227
Maria Woźniak
13:15
Lektorat, grupa 17
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 6, budynek nr 1119
Czwartek
Sławomir Maskiewicz
8:00
Lektorat, grupa 14
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 22, budynek nr 1224
Monika Takeuchi
8:00
Lektorat, grupa 11
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 1119
Małgorzata Rytelewska
8:30
Lektorat, grupa 26
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sala 421, budynek nr 1342
Tomasz Krasowski
8:30
Lektorat, grupa 6
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sławomir Maskiewicz
9:45
Lektorat, grupa 15
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 22, budynek nr 1224
Monika Takeuchi
9:45
Lektorat, grupa 12
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 1119
Tomasz Krasowski
10:15
Lektorat, grupa 7
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Ekaterina Bunina-Breś
10:15
Lektorat, grupa 5
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Joanna Pawlak-Radzimińska
10:15
Lektorat, grupa 4
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Sala B0.02, budynek nr 3113
Sławomir Maskiewicz
11:30
Lektorat, grupa 16
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 22, budynek nr 1224
Monika Takeuchi
11:30
Lektorat, grupa 13
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 1119
Tomasz Krasowski
12:00
Lektorat, grupa 8
każdy czwartek, 12:00 - 13:30
Renata Zdunek
15:00
Lektorat, grupa 1
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Renata Zdunek
16:45
Lektorat, grupa 2
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Dorota Jurczyk
19:30
Lektorat, grupa 25
każdy czwartek, 19:30 - 21:00
Sala 405, budynek nr 1342
Piątek
Magdalena Dębowska
8:00
Lektorat, grupa 20
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 22, budynek nr 1224
Ewa Górczyńska
8:00
Lektorat, grupa 18
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 6, budynek nr 1119
Magdalena Dębowska
9:45
Lektorat, grupa 21
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 22, budynek nr 1224
Ewa Górczyńska
9:45
Lektorat, grupa 19
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 6, budynek nr 1119
Maria Woźniak
13:15
Lektorat, grupa 17
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 21, budynek nr 1224
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: