Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Język angielski - poziom ponad średnio zaawansowany 4024-ANGOB2
Lektorat (LEK) Semestr zimowy 2021/22

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Zaliczenie na ocenę

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każda środa, 10:45 - 12:15, (budynek nieznany), (sala nieznana)
każdy poniedziałek, 10:45 - 12:15, Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1, sala 6B
Anna Orzyłowska 19/20 szczegóły
2 każdy wtorek, 13:15 - 14:45, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 6
każdy czwartek, 13:15 - 14:45, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
Agnieszka Harrison 18/18 szczegóły
3 każdy wtorek, 15:00 - 16:30, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 6
każdy czwartek, 15:00 - 16:30, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
Agnieszka Harrison 18/18 szczegóły
4 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 6
każdy czwartek, 13:15 - 14:45, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 24
Magdalena Richards 20/20 szczegóły
5 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 6
każdy czwartek, 15:00 - 16:30, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 24
Magdalena Richards 20/20 szczegóły
6 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
każda środa, 13:15 - 14:45, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
Anna Kurtycz 18/18 szczegóły
7 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
każda środa, 15:00 - 16:30, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
Anna Kurtycz 18/18 szczegóły
8 każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
każda środa, 16:45 - 18:15, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
Anna Kurtycz 18/18 szczegóły
9 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 24
każdy piątek, 13:15 - 14:45, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
Elżbieta Grzyb 18/18 szczegóły
10 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 24
każdy piątek, 15:00 - 16:30, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 6
Elżbieta Grzyb 20/20 szczegóły
11 każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 24
każdy piątek, 16:45 - 18:15, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 6
Elżbieta Grzyb 20/20 szczegóły
12 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 21
każdy piątek, 9:45 - 11:15, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
Monika Czerwińska 18/18 szczegóły
13 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 21
każdy piątek, 11:30 - 13:00, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
Monika Czerwińska 17/18 szczegóły
14 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 21
każdy piątek, 13:15 - 14:45, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 6
Eliza Fijałkowska-Ładak 18/18 szczegóły
15 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (budynek nieznany), (sala nieznana)
każdy czwartek, 9:45 - 11:15, Budynek C Wydz. Zarządzania - Szturmowa 1/3, sala C 403
Agnieszka Czubla, Sylwia Twardo 20/20 szczegóły
16 każdy wtorek, 11:30 - 13:00, (budynek nieznany), (sala nieznana)
każdy czwartek, 11:30 - 13:00, Budynek C Wydz. Zarządzania - Szturmowa 1/3, sala C 403
Agnieszka Czubla, Sylwia Twardo 20/20 szczegóły
17 każdy wtorek, 8:00 - 9:30, Budynek C Wydz. Zarządzania - Szturmowa 1/3, sala C 406
każdy czwartek, 8:00 - 9:30, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Urszula Kozyra 20/20 szczegóły
18 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15, Budynek C Wydz. Zarządzania - Szturmowa 1/3, sala C 406
każda środa, 9:45 - 11:15, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Klara Małowiecka 20/20 szczegóły
19 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00, Budynek C Wydz. Zarządzania - Szturmowa 1/3, sala C 406
każda środa, 11:30 - 13:00, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Klara Małowiecka 20/20 szczegóły
20 każdy wtorek, 11:30 - 13:00, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala Zdalna
każdy czwartek, 11:30 - 13:00, Pałac Zamojskich - Nowy Świat 69, sala 22
Agnieszka Przewłoka 20/20 szczegóły
21 każdy wtorek, 13:15 - 14:45, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala Zdalna
każdy czwartek, 13:15 - 14:45, Pałac Zamojskich - Nowy Świat 69, sala 22
Agnieszka Przewłoka 20/20 szczegóły
22 każda środa, 8:00 - 9:30, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 24
każdy piątek, 8:00 - 9:30, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 34
Krzysztof Zabłocki 19/20 szczegóły
23 każda środa, 9:45 - 11:15, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 24
każdy piątek, 9:45 - 11:15, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 34
Krzysztof Zabłocki 19/20 szczegóły
24 każdy wtorek, 8:30 - 10:00, Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2, sala 2280
każdy czwartek, 12:30 - 14:00, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Anna Orzyłowska 19/20 szczegóły
25 każdy wtorek, 10:15 - 11:45, Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2, sala 2280
każdy czwartek, 14:15 - 15:45, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Anna Orzyłowska 20/20 szczegóły
26 każdy wtorek, 12:00 - 13:30, W.Fizyki budynek A i B CeNT II - Pasteura 5, sala B0.03
każda środa, 12:00 - 13:30, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Kinga Kasperczyk-Pliszka 20/20 szczegóły
27 każdy wtorek, 13:45 - 15:15, W.Fizyki budynek A i B CeNT II - Pasteura 5, sala B0.03
każda środa, 13:45 - 15:15, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Kinga Kasperczyk-Pliszka 20/20 szczegóły
28 każdy czwartek, 13:15 - 14:45, Pałac Zamojskich - Nowy Świat 69, sala 22
każdy wtorek, 13:15 - 14:45, Pałac Zamojskich - Nowy Świat 69, sala 22
Anna Cegiełka 20/20 szczegóły
29 każdy czwartek, 15:00 - 16:30, Pałac Zamojskich - Nowy Świat 69, sala 22
każdy wtorek, 15:00 - 16:30, Pałac Zamojskich - Nowy Świat 69, sala 22
Anna Cegiełka 20/20 szczegóły
30 każdy czwartek, 16:45 - 18:15, Pałac Zamojskich - Nowy Świat 69, sala 22
każdy wtorek, 16:45 - 18:15, Pałac Zamojskich - Nowy Świat 69, sala 22
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej 21/21 szczegóły
31 każdy czwartek, 9:45 - 11:15, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 6
każdy wtorek, 9:45 - 11:15, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 6
Elżbieta Habielska 20/20 szczegóły
32 każdy wtorek, 8:30 - 10:00, Budynek Dydaktyczny - Podchorążych 20, sala 24
każdy czwartek, 8:30 - 10:00, Budynek Dydaktyczny - Podchorążych 20, sala 24
Ewa Kościuk 18/20 szczegóły
33 każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30, Budynek Dydaktyczny - Mokotowska 16/20, sala 130
każdy piątek, 10:00 - 11:30, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Agnieszka Wiloch-Sikorska 20/20 szczegóły
34 każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15, Budynek Dydaktyczny - Mokotowska 16/20, sala 130
każdy piątek, 11:45 - 13:15, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Agnieszka Wiloch-Sikorska 13/20 szczegóły
36 każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30, Budynek Dydaktyczny - Mokotowska 16/20, sala 404
każdy piątek, 10:00 - 11:30, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Julia Halbert 20/20 szczegóły
37 każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15, Budynek Dydaktyczny - Mokotowska 16/20, sala 404
każdy piątek, 11:45 - 13:15, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Julia Halbert 20/20 szczegóły
38 każdy poniedziałek, 8:15 - 9:45, Budynek Dydaktyczny - Mokotowska 16/20, sala 129
każdy piątek, 8:15 - 9:45, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Anna Łętowska-Mickiewicz 17/20 szczegóły
42 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
każdy piątek, 9:45 - 11:15, Budynek Pomuzealny, sala 21
Renata Orłowska-Charszlak 18/18 szczegóły
43 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
każdy piątek, 11:30 - 13:00, Budynek Pomuzealny, sala 21
Renata Orłowska-Charszlak 18/18 szczegóły
44 każdy piątek, 11:30 - 13:00, (budynek nieznany), (sala nieznana)
każdy czwartek, 11:30 - 13:00, Budynek Szkoły Głównej, sala 1.10
Kinga Kasperczyk-Pliszka 19/20 szczegóły
45 każdy wtorek, 12:00 - 13:30, Budynek Dydaktyczny - Stawki 5/7, sala 421
każdy czwartek, 12:00 - 13:30, Budynek Dydaktyczny - Stawki 5/7, sala 421
Małgorzata Rytelewska 19/20 szczegóły
47 każdy wtorek, 13:15 - 14:45, Pałac Czetwertyńskich, sala 108
każdy piątek, 13:15 - 14:45, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Paweł Ozyra 19/20 szczegóły
48 każdy wtorek, 15:00 - 16:30, Pałac Czetwertyńskich, sala 108
każdy piątek, 15:00 - 16:30, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Paweł Ozyra 20/20 szczegóły
49 każdy wtorek, 8:00 - 9:30, Pałac Tyszkiewiczów-Potockich, sala 2, kl.C-C27
każdy czwartek, 8:00 - 9:30, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Hanna Kaczmarczyk 20/20 szczegóły
50 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, Pałac Tyszkiewiczów-Potockich, sala 2, kl.C-C27
każdy czwartek, 9:45 - 11:15, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Hanna Kaczmarczyk 20/20 szczegóły
53 każdy wtorek, 16:45 - 18:15, Budynek Dydaktyczny - Karowa 18, sala 205
każdy piątek, 11:30 - 13:00, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala Zdalna
Hanna Kaczmarczyk 18/20 szczegóły
54 każdy poniedziałek, 16:15 - 17:45, Gmach Wydziału Chemii - Pasteura 1, sala 26
każdy czwartek, 15:15 - 16:45, Gmach Wydziału Chemii - Pasteura 1, sala 26
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej 12/20 szczegóły
55 każdy piątek, 11:45 - 13:15, Gmach Wydziału Chemii - Pasteura 1, sala 26
każda środa, 8:15 - 9:45, Gmach Wydziału Chemii - Pasteura 1, sala 26
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej 10/20 szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Warszawski.